Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nwis86

    aktív tag

    Sziasztok, SOS segítség kéne mert már kész ideg vagyok! :W

    Vagy 10 éve firefoxot használok, Session Manager kiegészítővel, és a munkameneteket azóta mindig használom, de pár hónapja az új firefox quantum már nem volt kompatibilis a Session Managerrel, de szerencsére találtam 1 lényegében ugyanolyan kiegészítőt a Tab Session Managert, gondolom úgynaz csak az új verzióra írva, de ebbe semmi normális beállítási lehetőség nem volt, igaz célnak megfelelt elmentette a munkameneteket és azzal indított így továbbra is megmaradt minden, de éreztem én hogy ebből a fapados beállítási lehetőségekből még probléma lesz , és lett is tegnap indításnál eltűnt minden oldal és 1 üres lappal indított, nagy nehezen több óra alatt nem is tudom hogy, véletlen sikerült visszahozni a 500+ oldalamat, egész nap jó volt, ma bekapcsoltam a gépet és megint elszállt minden de már vissza se tudom hozni, hiába megyek rá hogy visszaállítás nem történik semmi, van kimondottan manuálisan tegnap elmentett munkamenetem is nem csak az autó mentések, de azt se tölti be, valakinek ötlete hogy mit csináljak? Muszáj valahogy visszakapnom a régi munkamenetet, komolyan már itt remegek a gép előtt olyan ideg vagyok :O

    Itt látom hogy ott vannak de nem történik semmi ha rákattintok

Új hozzászólás Aktív témák