Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    Üdv!
    Lenne egy problémám ami régóta fenn áll, viszont most már zavaró, és hátha tudtok segíteni mi okozhatja:
    Ugye több oldalra is van lehetőség FB profillal regisztrálni, és ezáltal ha be vagyok jelentkezve facebook-ra, akkor egy gombbal be tudunk lépni. Na nálam ez totál nem működik, szinte egy ilyen oldallal se (nem tudom mióta, de 1 év tuti van). Régebben ment, de aztán elromlott valami, hiába tolok rá, felugrik külön ablakban az FB bejelentkezés, de tök fehér, és nem tölt be. Adblockot kikapcsoltam rá, sütiket töröltem, fb ki és bejelentkezés is megvolt, de semmi változás.Valami ötlet mi okozhatja?

    ui.: Dell adventi nyereményjátéka is ilyen beléptetős, firefoxon nem reagált semmit amikor rámegyek, hogy napi kérdést kiadja, telefonon Chrome-ban ment, máig, ma már ott se reagál rá, nem tudom mi köze lehet hozzá, de az se normális.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák