Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz kerekfej #36409 üzenetére

    Persze. Ez a konyvtar mindent tartalmaz. Ha majd umrarakod a gepet, akkor ugyamide bemasolod, feltelepited a firefoxot, es mindened meglesz, jelszavak, elozmenyek, kiegeszitok, beallitasok, pont ugy, mint korabban. Mintha csak most leptel volna ki az elozo firefoxbol.

    Amugy nekem nincs bajom, az uj kinezettel. Raadasul az ujfajta szinkronizacio is mukodik, a pc, tablet, telefon, es egy virtualgepre telepitett win8 kozott. Egy dolog nem tetszik, a drpidos valtozat a tablagepemen igemcsak döcögős :-( pedig 4 magos rk3188 van a gepben. A telefonomon valahogy jobban megy, lehet, a sokkalkisebb felbontas miatt, de gprdulekenyebb. Viszont a lapok kezelese a droidos feluleten sose tetszett. Az, hogy meg ekll nyitni a nyitott fulek reszt, es ott bezarni, aztan bezarni a fuleket mutato reszt, es akkor folytathato az olvasas, majd megint elolrol az egesz. Ez nekem azert macera, mert hozzaszoktam, hogy hatterben ,egnyitom azokat a lapokat, amik erdekelnek, pl. a proghardver forum oldalait, es egyesevel, ahogy olvasok, ugy zarogatom be, es megyek a kovetkezore. A droidos alap bongeszovel ez sokkal kenyelmesebb a fullhd-s, 10"-s tabelten, mar ,ajdnem asztali pc-hez hasonlithato. De a droidos firefoxban sajnaos ez sokkal macerasabb.

Új hozzászólás Aktív témák