Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    válasz BullZeye #10993 üzenetére

    Viszont most egy alapvetően Firefox hibára szeretnék rákérdezni:
    Adott 2 oldal megnyitva, és pluszba megnyitok valami sok töltést igénylő lapot, pl izismile.com, vagy ahol sok Javascript van...
    Ilyenkor míg várnám a töltést, próbálok az előző 2 lapon érvényesülni, és scrollozni, de mintha teljes mértékben befagyna ilyenkor FF (gyakran van "Nem válaszol") , és görgő használata eléggé lehetetlen.
    VISZONT a jobb oldali görgőSÁV-ra ha rákattolok és húzom fel le, simán akadás mentesen tudom mozgatni az oldalt :\
    Erre van valami about:config megoldás? esetleg valami tipp, hogy mivel lehetne ezt megoldani?
    4 giga memóriám van, amiből 99%ban FF 5-700 mb memóriát el is foglal...ami non sense, de hát ha van, minek sajnáljam tőle. Viszont ilyenkor elvárnám, hogy minden akadás mentesen történjen -.- másik ilyen, ha picit is tölt a gép, már akadnak a FLASH Videók...az autómata tab mentést átraktam 5 percre...de ha a vinyó picit is elkezd dolgozni, akkor megint csak akad FF mint az állat -.-
    Nem használtam semmi gyorsító kieget, vagy külső programot, alig 1 hónapos FF install, windows se régebbi!
    Ez télleg fontos lenne, mert szeretem az FF-et és nem akarok áttérni ilyenek miatt Chrome-ra, és minden kieget és beállítást elölről kezdeni
    gépem q6600 @2.4ghz (alul feszelve), és 2x2gb 1066mhz es memória, HD4890@150/200 (ez is "enyhén" alul feszelve)

Új hozzászólás Aktív témák