Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Bogyó bá' #83876 üzenetére

    Eddig majd hat ezret töltöttünk együtt, tavaly négyet idén nem egész kettőt.

    A fékek voltak amik nem jöttek be de egy hete cseréltem elől betétet (miután tasitól eljöttem), és RMS volt benne, most EBC-ket vettem előre azokkal egész jó, de nem az igazi azért.

    Nagyon szeretem a kis dögöt úgy összességében egyébként! :) 4,5-5,5 közt eszik ami egész kellemes még diák pénztárca mellé is, egy személlyel kiváló, kényelmesen viszi a 120-at (5-ben 7500-8000-ret pörög 130-nál, 10.500-nál tilt, még a piros rész előtt, szóval meg se szakad. ), ha nagyon megkergetem akkor 160-170-et még kiköhög. Ehhez hozzájön vagyok cakkom pakkom 75kg. :D

    Utassal mondjuk nem az igazi... azt nem szereti, ha barátosné felül akkor olyan 110 az ami még kényelmes.
    Az állítható USD villa ehhez a súlyhoz meg hihetetlen jó, azóta főleg így érzem mióta ültem haverom 2011-es CBR250-jén. :D

    + ami érdekes és nem tetszik.
    Amikor vettem szinte új volt a láncszett, D.I.D szett. Hat ezer alatt is már érezhetően nyúlt és lassan fél állásban vagyunk.

    Nagyjából ezek amiket eddig szereztem vele mint tapasztalatok. :)
    Ha váltók egy vagy két év múlva még hezitálok de lehet a nagyobb testvére lesz. (Vagy édesapám nyomására egy hornet....)

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák