Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Topiccsendőr #63267 üzenetére

    Na, várjunk csak, kezd kirajzolódni, hol értjük félre egymást.

    Nálam a faszán fékezés, és a szituáció megfelelő kezelése nem azt jelenti, hogy 100%-ot kihozok magamból, és az elméletileg lehető legrövidebb úton megállok. :N
    A villamosos storynál is métereket buktam a megcsúszó hátsó keréken, mivel destabilizálja az egész fékezést, mégis úgy gondolom, összességében megfelelően kezeltem a szituációt.
    Szóval én nem állítottam, hogy tökéletesen tudok fékezni, inkább úgy mondanám, elég jól. :R

    Hátsó betét... Éppen ez az... Nem fog rendesen, mióta megpörköltem. Ha meg jobban rátaposok, akkor fog, de hamar satuzik. Ez viszont nekem nagyon nem jön be, nem érzem így úgy, ahogy kéne, csak tippre taposok rá, és vagy satu lesz, vagy nem.

    Nem írtam olyat, hogy csak a pályaismeret miatt nem előznélek meg. :N Azt írtam, magában a pályamotorozásban nincs semmi rutinom, vagy ha úgy tetszik, a határon motorozásban. Így nyilvánvalóan otthagynál, akár ismerem a pályát, akár nem.

    Egy fékpróbára, vagy valami ügyességi mókára szívesen odaállok mások mellé, de a pályamotorozás azért egy sokkal kiélezettebb valami énszerintem.

    Ami az objektivitást illeti... Mindenki a saját kis szubjektív világképén belül igyekszik objektív maradni. Ilyen az élet. Ebben én sem tudok ennél jobb lenni. :P

    (#63268) Mosquito34: Én már mentem vele párszor idén. Bár ez az esős hideg takony idő hamar elvette a kedvem. :D

    (#63270) HGabor89: Egyszer majd szívesen. :)

    (#63272) fattyu: Hát nézd, én mindig "készenlétben" vagyok, mikor városban motorozok. Ugyanakkor se a sávváltós, se a buszsávos dolog nem volt előre látható, tehát konkrétan nem láttam, hogy bármi készülne, egyszer csak ott termett a szitu, amivel kezdeni kellett valamit.
    Értem amúgy, mire célzol. Nekem ez a kanyaros story volt ilyen tavaly, mielőtt leraktam a gépet: [link]. Kb. mint nálad a felvillanó féklámpa, hogy hűbazz, mi ez a kanyar már itt előttem? Nem tudom hogy, de még ott is bár atom besz@rtam (atom halálpara, már láttam magam repülni át a korláton), mégis hideg fejjel végig tudtam csinálni azonnal fejben, hogy tudom megúszni a perecet, és meg is úsztam. Nem tudom, ilyen téren lehet marha szerecsés vagyok, de nálam amikor ilyen atom para szitu van szinte lelassul az idő, és azonnal jön a terv a túlélésre. Bár rengeteg perecelős videó t is nézek, és mindig töröm a fejem, az adott bukfencet/balesetet hogyan lehetett volna elkerülni, talán az segít ebben, nem tudom.

  • Lipton

    őstag

    válasz Topiccsendőr #63267 üzenetére

    Van akinek abs nelkul, egett betettel es rongy gumikkal es jobban megy a fekezes mint neked. Dolgozzad fel, ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák