Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz Geresics #138161 üzenetére

    Nem akarok robogót. Bazi nagy kerekeket szeretnék, 16/17/18 coll. Meg pár centis rugóutat amit egy robi tud, végképp nem. CBR-rel még nem estem, pedig állatkodtam vele. Viszont 50-es robogóval már csúsztam 10 métert egyszer. Azért mert felütöttem a telót és repültem vele egy kicsit. Azt úgy hajtottam, mint a Taxi elején Daniel. :DDD
    De az a futárrobi (céges) kapott mindent, szerencsétlen. Még az alját is felvertem fagyökereken erdei ösvényen - mert arra le tudtam vágni az utat. ;]
    Úgy érzem ütni-vágni egy naked se lenne jó igazán.

    Gondoltam rád is amúgy. Emlékszem te próbálgattad ezeket a DRZ kategóriájú vasakat. Ez nem ugyanaz a történet? Nem sokat tudok a krosszról és supermotoról, de talán nem tévedek nagyot, ha azt gondolom a kettő szinte ugyanaz, csak kicserélték a kerekeket, meg tettek fel lámpákat és rendszámot. Jah meg nem szervizórás.

    Viszont a több tetszik. Melyiken ültél eddig?

    [ Szerkesztve ]

  • fattyu

    veterán

    válasz Geresics #138161 üzenetére

    gyári valljuk be oltári kevés van és volt is az elmult években

    drz 400 valóban puhányabb
    ktmek az elmult 10 év 640 690 ugyanaz amit leirtam. Max szerintem a ktmnél valaki sunyiba csempészett némi szivacsot a az ülésborítás alá. de ott is annyit amennyit a laptopokban találsz hogy a kijelzőt védje a szállítás alatt.
    husaberg kb még betegebb volt amíg létezett
    husqvarna meg ugye kb ktm - egy fél centi szivacs.

    a túraendúrókat pedig mégha 17es első kerék is volt azért ne hívjuk supermotonak :D

    [ Szerkesztve ]

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák