Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacus

    őstag

    válasz djeperto #138147 üzenetére

    Én nem, illetve a legritkább esetben pakolok a hátsó ülésre. Utána csak kán-kán tudok felszállni a motorra, összerugdosva az ülést :(
    A puha táska nagyon kényelmes, ötvözi azt a lightosságot amit te kapsz az oldal doboz nélküliséggel, azzal a praktikummal amit az oldaldobozzal.


    Ez most készült a hétvégén, 3 napra pakolva, Zakopane-ba reggelente 3-5 fokot ígértek, így volt nálam pár meleg cucc, farmer gatya, pulóver, papucs, cipő, fürdőgatya (SPA is volt), törölköző, stb.
    A hátsó dobozban csak a szokásos cucc (erről már volt itt szó :D), meg 3-4 üveg jana, oda-vissza útra dobozos kávék, gyakorlatilag üres volt, ha bementem volna vhova, befér a dobozba a tanktáska vagy talán a bukósisak.

    Ha nagyon akartam volna, minden befért volna a hátsó dobozba, ha nem viszek magamnak vizet (de nem szeretem a helyi mentes és savas vizeket se..), a két táska 5-6 kg oldalanként a ruhával, könnyű felvinni a szállásra, nem zavar a motorra üléskor, ugyanúgy lehet vele döntögetni mintha nem lenne rajta, egyrészt mert nincs súlya, másrészt meg meg sem moccan, ez sok felkötözött csomagról nem mondható el.

    Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

Új hozzászólás Aktív témák