Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dellfanboy

    őstag

    válasz Somatom #119818 üzenetére

    pont most futottam bele YT-n a Kovacs Niki csatarnajaba ahol a moto gp-rol dumcsizik.
    kemeny 700 vhany feliratkozoja van. pedig o ha nem is Vb de eb tuti volt, es sztem palyan is gyorsabb dodornal...
    ciki de, Mo-n sztem dodr rendelkezik a legnagyobb ugyfelbazissal... :U

    eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

  • F1DO

    senior tag

    válasz Somatom #119818 üzenetére

    Tegyük hozzá, azért motorozni tud Dodor, és sok tapasztalata is van, ugyanakkor nem biztos hogy azonosulni kell azzal ahogy motorozik..
    És igazságtalanság lenne megítélni egy pár perces videó(k) alapján, meg hogy nem is vettünk rajta részt, de azt mondom ha ilyet látok egy tanítványnál az számomra már régen rossz.. Hát miről lehetett ott szó? Mi ment át a fej(ek)be?
    Ha pedig ezen videó esetében arról van szó, hogy a videót készítő tanfolyami résztvevő pont azt osztja meg a közönséggel, hogy 'őrűltködik' hát az elég rossz reklám Dodornak..

    A közút nem versenypálya, hogy ideális íveket vegyünk rajta záróvonalat átlépve sávelhagyással.. akkor jobb lenne pl a Kakucs ringen zajlana az oktatás. Ott mindenki számára jobb körülmények vannak és a para faktor sem korlátoz annyira, kevésbé fog vissza a tanulásban..

    A bokrok közül az útra kiugró őzekről meg a tapasztalataim hogy független napszaktól, független kipufogó zajtól (sőt, a hangos kipufogó pont meg is riaszthatja az állatot és pont amiatt is ugorhat ki váratlanul pont elénk) láttam már annyi variácót hogy azt mondom bármikor számítani kell rájuk, talán csak az igazán nagy hőségben, tűző napon valamivel kevésbé. És ugyan a statisztikai esély kicsi lehet rá, de lennénk pont mi a kivételek..? Sajnos az ez esetben igencsak fájdalmas..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák