Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HoaryFox

    őstag

    válasz Geresics #119806 üzenetére

    Én voltam Dodor képzésen, nagyjából stimmel, amit látok, kivéve, hogy
    - Valóban, a GS franciában megy, de Dodor nekünk súlypont áthelyezést tanított (könyök, váll, kiülés)
    - Igen, egy picit nem szokott odafigyelni, de elmondásban pedig jobbost belülről, a felezővonal mellől indítottunk
    - Nekünk voltak "jelölések", hogy honnan hova érkezzünk, hova nézzünk egy balos vagy jobbos kanyarnál.
    - Az no komment
    - Szeret gyorsan menni, erre nem tudok mit mondani.
    - Igen, az zavart engem is, de legalább gyakoroltuk a 2 sávból megfordulást :DDD VIccet félretéve sajnos nem volt a közelben más hely, ahol meg tudtunk volna fordulni, így ez maradt, persze nagy odafigyelést követelve (amúgy sem nagy forgalmú az az út, 1-2 autó ha 5 percenként elmegy arra)

    Nem védeni akarom Dodort, nehogy félreértsd, de más szemmel láttam hazafelé menet az egész kanyarodást, nem azt mondom, hogy minden fillért megért és hogy kötelező lenne mindenkinek, nekem egy ugródeszkának jó volt. Valószínű ha más képzésre megyek friss jogsival, másként vélekednék a dolgokról.

    "A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

Új hozzászólás Aktív témák