Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stifi

    senior tag

    válasz .mf #6738 üzenetére

    na igen, az nem árt ha az ember tudja hol a helye, a sok baleset általában attól van, hogy nem tudja... én voltam egy tréningen nem rég, és sok hiányosságomra rámutattak, 1 délután alatt pedig a gumit teljes szélességében megtanultam használni, ami magamhoz képest nagyon nagy előrelépés, mert egyszerűen nem tudtam megfejteni mit csinálok rosszul.. szerintem májusban is elmegyek ugyanerre a tréningre, esetleg érdekel valakit?

    Tesztmotor tréning, május 4 a következő. van benne kis vezetéstechnika, meg kakucsring. beszéltem a szervezővel, azt mondta ha én is megyek és viszek embert, akkor 15k helyett 12k lesz nekünk a tréning. ne számítsatok honda vezetéstechnikára, ez inkább elméleti, szemléletbeli okítás és gyakorlat, tapasztalatcsere ahol megmondják mi az amit tutira nem csinálsz jól, és hogyan kéne, de nem bólyák között kell egész nap figurákat gyakorolni.. szóval aki jönne, regeljen be a fenti linken, és küldje el nekem priviben a nevet, amire kérhetem a 12K-s árat! a jegy tartalmazza az egész délutános pályabérletet és legalább 2-3 trénert, akiktől bármit lehet kérdezni a motorozással kapcsolatban, a pálya mellett pedig van bólyás rész a lassú gyakorlatokhoz!

    én szerintem egész nap pályázni fogok, ott folytatom a tanulást.. jön valaki?

    [ Szerkesztve ]

    Nincs időm kedvesnek lenni!

Új hozzászólás Aktív témák