Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Clavo

    csendes tag

    válasz #79335424 #4878 üzenetére

    Measy U2C tapasztalatok:

    Február 7.én rendeltem és elvileg 13.án postára adták. Tegnap meg is jött és este volt szerencsém kipróbálni.
    túl sokat még nem nagyon tudok róla mondani, írni. A tv-n megy a full hd. A monitoron is működik. Az AV outot még nem próbáltam. Bár nem is tudtam..

    A mikrofonja működik (ami tetszik is). A kamera is működik bár nem nagy szám :) de megy. Google talk együtt működik. Saját hálózaton belül próbáltam és úgy jó is volt. Majd még egy facelock programmal akarom kipróbálni, hogy arra mit reagál :)
    Van rajta egy normál usb b aljzat az a host portja. Egy micro b csati a tápnak és mellette egy kék visszajelző led a tápnak.
    Egy sd kártya olvasó... na azt is tesztelnem kell még. (Ki kéne szednem a másik telefonból :)
    Kikapcsoló gomb: egyszer röviden megnyomva billentyűzárként működik, hosszan nyomva ki lehet vele kapcsolni az U2C.
    A wifi-je egyenlőre jónak tűnik. A bluetooth megy ( a sgs2 telefonomat látja és össze is lehet párosítani őket viszont van egy samsung headset amivel nem megy)
    Hdd: van egy 40gb vinyóm azzal megy viszont egy 320gb vinyó amivel nem (passzív mind a kettő).
    Méretei: picit nagyobb mint az mk808 ( hosszabb is és szélesebb is).

    Ami a legjobban bán az hogy nem adtak hozzá túl sok mindent. Össz-vissz egy hdmi hosszabbító kábelt az is kb. 15cm és egy usb - micro usb b kábelt. Ennyi. Se AV kábel se otg se táp se semmi! :( Viszont kaptam hozzá egy kínai eu 230v átalakítót.

    Az mk808 tápjával eddig jól működik. Majd a tv usb-jéről is kipróbálom, hogy mennyire elég neki az a 0,5A. (vicces mert az eszközre az van ráírva, hogy 5V 500mA a dobozra meg az, hogy 5V 1A).

    Még a gyári szoftver van rajta és még nincs rootolva. Az majd a jövő zenéje. Egyenlőre így próbálgatom.

Új hozzászólás Aktív témák