Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz Z_T #4428 üzenetére

    Jó játék, bár nem merültem bele. Amikor elkezdtem droidozni, akkor letöltöttem az X86 verziót is (talán még Eclair volt). Aztán egy paraszt húzásuk miatt, a lelki békém kedvéért egyszer felhívtam a Samsungot, hogy mit tegyek, sehogy sem tudom csatlakoztatni a telómat a PC -hez. Kérdezi a jól képzett technikus, hogy milyen oprendszert használok? Mondom neki, hogy természetesen Androidot. Na, ez megadta az alaphangot nála. Kezdi magyarázni az okostelefon ostoba tulajának, hogy azt tudja, hogy Androidos a teló, de Ő azt kérdezte, hogy a számítógépen mi van? XP? Vista? Mondom neki, hogy elsőre is értettem, ezért mondtam, hogy a kompatibilitási problémák elkerülése végett, természetesen Android. Csönd lett, nyelt egyet, majd halkan közölte, hogy sajnos, ahhoz nem tudok csatlakozni az Androidos telóval. Aztán még kérdeztem tőle ezt - azt arról, hogy ez hogy lehet. Egészen lenyugodtam, mire letettem a telefont. Jó dolog az ügyfélszolgálat.
    Egyébként ha érdekelnek az ilyen fejlesztői érdekességek, akkor keress rá az Aroma installer -re! Most botlottam bele egy Wanam JB rom kapcsán. Azért az meglepett, hogy érintéssel vezérelhető, teljes értékű fájlkezelő van egy recovery -ben. Nem emlékszem, hogy láttam volna ilyet a Windows helyreállító üzemmódjában. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák