Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz james74 #3359 üzenetére

    Köszi!
    Hogyhogy milyen linuxon? Hát Androidon. De kicsit túlkombináltam a dolgot, a megoldás sokkal egyszerűbb. Ritkán történik meg, hogy belelkesedek egy programtól, de most találkoztam egy ilyennel. Arról van szó, hogy régebben írtam egy Elixír2 nevű appról, ami évek óta alap az Androidos kütyüimen. Egy Magyar programozó, Barta Tamás munkája, akit nagyon tisztelek, mert nagy koponya, mindamellett szerény és segítőkész. Büszke vagyok arra, hogy van olyan funkció az Elixírben, ami az én ötletem volt. Régebben próbáltam rávenni Tamást arra, hogy néhány funkciót automatizáljon. Elzárkózott attól, hogy ilyen ficsőr kerüljön az Elixírbe, de azt mondta, most kezdett bele egy ilyen program fejlesztésébe. Ez kb. másfél évvel ezelőtt volt és most, pár napja elérhető a Playen. A neve E-Robot. Hát nem piskóta. Van még rajta csiszolni való, de így is fantasztikus dolgokat lehet vele művelni. 5perc alatt megvolt az, hogy induláskor menjen a lan az MX -en. Tulajdonképpen csak modulok közé kellett illesztenem a két parancsot. Természetesen mindezt Magyarul. Ennél persze jóval többre is képes, csak még én nem vagyok képes kezelni. Pl. a közbeiktatható változók jelentése, működése még magas nekem. Töltsétek le és nézzetek bele a súgójába! Sajnos, abból is még nagyon sok minden hiányzik. Pl. az is kimaradt, hogy mi a túrót változtat a String, Integer, Double, meg Boolean konstans???

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák