Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sisco2

    tag

    válasz #79335424 #3034 üzenetére

    Sziasztok
    Privi Informátor jelen:)

    A vateras eladó akitől szerettem volna venni a microUsb-Lan adaptert kifogyott abból a verziobol ami már másoknak is bevált. Márcsak ilyen normalUsb-Lan (3Usb Hub)-os adaptere volt azt vettem, kár volt. Pár másodperc után megfekteti az MX-et, volt olyan is hogy ujra indult de szerencsére nem ment teljesen tönkre.

    Ma délután beszereztem egy Asix chipes normalUsb-Lan adapter, amit direkt Androidhoz ajánlottak (4k huf) ettől nem fagy le de azért net még nincs.
    Digi ma kötötte be a netet, az alap terv az hogy router nélkül közvetlenül az MX -be dugva (egy adapterrel)
    müködtetném a netet rajta.
    A Digiéknél pppoe protokoll van, ez alapbol nincs az Android op rendszerében vagy legalábbis én nem találtam.
    Raktam rá egy "pppoe for android_1.9.1.apk" nevezetü app-ot.
    De valami furcsa modon mikor elindul, és ahelyett hogy a usernevet jelszót kérné a pppoe kapcsolathoz akkor azt mondta hogy elöször kapcsolodnom kell egy wireless networkhöz mielött az appot elinditom... :)) nem teljesen értem a logikát benne, de most egyenlőre itt tartok.

    Ha valakinek van ötlete evvel kapcsolatban vagy egy másik pppoe apk -ja jól jönne a segitség:)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák