Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RufuszX

    senior tag

    válasz Rolfy #2563 üzenetére

    A leírtaknak tökéletesen megfelel egy ilyen eszköz.
    Amit figyelembe kell venned:
    - az egér bluetooth-os így csak olyan készülék jöhet szóba ami kezeli a bluetooth-t. MK808-as újabb romjában és kerneljében már benne van az adapter támogatása, de a topicban is olvasható, hogy nem sikerült életre kelteni. (azóta lehet hogy változott a helyzet)
    - a másik kérdés a kamera pontos típusa, mert érdemes utánajárni, hogy valaki használta-e már ilyennel vagy van-e a kompatibilis kamerák listájában, mert könnyen előfordulhat, hogy nem ad majd képet (bár pont nekem egy logitech kamerával működik, de ez nem garancia.)

    Így elsőre én azt mondanám hogy iMito MX1 a Neked kitalált készülék.

    Egyébként még amit mérlegelni lehet, ha valóban iylen áron van az MK808 és RC11 kombináció, akkor az egeret és a billentyűzetet kiváltani az RC11-essel és jobban is jártál mint a ~63$-s MX1-essel és a meglévő perifériáid is megmaradnak :)

    [ Szerkesztve ]

  • Z_T

    aktív tag

    válasz Rolfy #2563 üzenetére

    Olvass vissza pár oldalnyi hozzászólást, és olvass bele a 802-es topik végébe.
    Igazából nincs királyi út: nem lehet egyértelműen megmondani, hogy mi a legjobb. Most néztem csak a dx-en mennyi ilyen kütyü van: átláthatatlan!

    Én biztos nem vennék 20 USD-s változatot, sem a színes újdonságokat! Még egy adott típust is "ki kell fogni", hogy jól működjön, és persze rengeteg mindentől függ a jó működés: táp (2A), wifi, firmware, kernel, stb.

    Ha megnézed a Youtube -ot, akkor van néhány kolléga akik a Skype-ot sikerült működésre bírniuk, és ebben a topicban is megy a gyorskereső! :)

    Még egy gondolat: számíts arra, hogy ha bármelyiket megrendeled, mire ideér az kb 1 hónap (legalábbis novemberben és decemberben kb ennyi idő volt a szállítás)! Ezalatt az idő alatt az ára kb 15%-kal fog csökkenni, mert megjelennek újabb kütyük!

    Felül van a gyorskereső: csodákra képes! Ha kérdésed van, használd bátran! | ZTE NUBIA Z17 mini, ZIDOO X8

Új hozzászólás Aktív témák