Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doggie

    aktív tag

    válasz RufuszX #1534 üzenetére

    "- eddigi tapasztalatom, ha LAN adaptert dugok rá, akkor érzetre darabos lesz a működés (ezt eddig megmagyarázhatatlannak találom)"
    Ezt én is így tapasztaltam, az okára még én sem jöttem rá (de csak indítás után pár percig).
    Azt már korábban, egy hozzászóláshoz kapcsolódóan leírtam, hogy ha usb lan adapterrel dolgozom, lekapcsolom a gépet, majd vissza, akkor sajna nem lesz élő újraindításkor a vezetékes háló. Újra ki/be kell kapcsolni a beállításokon belül. Erre esetleg valaki talált megoldást?

    "Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

  • PZMike

    csendes tag

    válasz RufuszX #1534 üzenetére

    Én is kipróbáltam az UG802-s ROM-ot az 1080p-s KIZS féle kernel-lel.

    A ROM cserénél nem a lyukon keresztül, nyomtam a kapcsolót, hanem mindig óvatosan szétpattintottam a házat (ügyelve nehogy leszakítsam a Wi-Fi anntenát) és az ujjammal nyomtam, így egyszerűbb volt, mint kitágítani vagy vékony tűvel vacakolni.

    A Wi-Fi nagyon stabil lett.
    Eddig majd a hajam téptem, hogy állandóan eldobja,
    (mind a gyári rom, mind a Finless féle 1.5a)
    pedig 5-6 méterről közvetlen rálátás van a routerre.
    Ezzel most soha!

    A Speedtest 10/10Mbit/s-ot ír ki (felfelé az Internet előfizetésem korlátoz).
    Ennél többet a Galaxy S III telefonom sem tud, valószínűleg a régi Linksys g-s routerem (több mint 7 éves) nem tud többet.

    Az 1080p azért nem tökéletes, mert néha keskeny fekete csíkok jelennek meg a kép alsó harmadában.
    Visszavéve a felbontást 720p-re semmi ilyet nem tapasztalok.

    Kipróbáltam egy Audio Glow nevű alkalmazást, amely a lejátszott zene spektrumát rajzolja ki.
    Nagyon állat, ahogy a 40"-os full HD LCD-n megjelenik.
    Még keresek egy normális audio lejátszót hozzá, amivel tökéletesen együttműködik a számok előadója
    és a szám címének kiírásában, mert amit eddig próbáltam egyik sem volt tökéletes,
    vagy nem adta át, vagy nem jól, esetleg lehagyta az ékezetes betűket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák