Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duji666

    tag

    Más, valaki akinek megvan a kütyüje legyen szíves csinálni egy tesztet. Egyszerűen nem hiszem el, hogy mindenkinél rendesen megy a video lejátszás csak nálam nem :W

    A következőt kéne kipróbálni:
    1. mk808 finless 1.5a ROM (szerintem jelenleg ez a legjobb, de ha nem írjatok..)
    2. FULL HD TV
    3. upnplay vagy mediahouse upnp; MX player vagy BS player (ezt a tesztelőre bízom csak írja meg pontosan mivel és mit csinál: pl upnplayerrel indít, majd MX playerrel játsza le a filmet stb)
    4. legalább 2db 12GB-20GB méret közötti mkv 1080p-s videó
    5. Android screen 1080p-60; 1080p-50; 720p-60; 720p-50
    6. DLNA NAS

    Tehát DLNA-n keresztül egy legalább 12GB-os mkv-t kéne lejátszani 720 illetve 1080p-ben (android beállítás). És tekerjetek bele létszi a filmbe, hogy az megy-e?

    Ha valaki megcsinálja, pls írja le pontosan a fenti adatokat. Előre is köszi..

    A 10GB alatti filmekkel nekem sincs gondom, de az ilyen nagyoknál igen. Szaggat és a tekerésnél ki is fagy, bármilyen lejátszót/beállítást használok. Megjegyzem még, hogy 1080p-s beállításnál (android-settings) JOBBAN szaggat mint 720p-nél, ami nekem azért fura, mert elvileg hiába állítom át nem lesz 1080p a megjelenítés...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák