Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • StLui

    veterán

    Üdv, sziasztok, nekem is megjött a kütyü, RC11-el párban.
    Internetezni, online rádiót hallgatni (jazzy) és filmeket lejátszani wifin keresztül egy win7-es gépre kötött hdd-ről (720-1080p mkv-k) ezeket szeretném, és 1-2 játék a gyereknek.
    Androidot nem ismerem, linux nekem kínai, ahogy sajnos az angol nyelv is. Azt hittem android is olyan lesz mint egy másik rendszer, hogy letöltök ezekre 1-2 app-ot és kész használom. De sajnos 3 óra után már kiakadtam ettől. Letöltöttem rádiós appokat, fogalmam sincs mit tudnak, jazzy-t nem sikerült hallgatnom egyiken sem, 1-2 magyar adó némelyiken bejött. Játékok 5-ből 3-nál nem érzékel a kattintást, egyiknél azt sem tudom hogy sikerült kilépnem. Van esélyem, hogy kikínlódom belőle az elvárt dolgokat, a fenti ismeretek hiányában? Így még egy témában sem jártam mint itt, hogy végigolvastam az összes hsz-t ebben a topicban de egy kukkot nem értek belőlük most sem. Vagy van valami alapolvasmány magyarul amin elindulhatok? Annyi lett tiszta hogy rootolás valami rendszergazdai jogosultság megteremtése.
    Köszi előre is :R

    Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

Új hozzászólás Aktív témák