Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• horvathkrisz

addikt

Sziasztok Sracok,

nagyon sokan megkerestek privatban, hogy mondjak ezt azt a 6030-rol.
    Föleg a tv nem letezö smart reszeröl.Termeszetesen valaszolok mindenkinek nagyon szivesen, de azert leirnam a sajat velemenyem a dologrol, illetve ahogy en hasznalni fogom a tv-t:

Mint tudjuk, a 6030 nem smart tv. Többek között epp ezert esett ra a valasztas. A smart reszeert nem akartam X összeggel többet fizetni, mivel egy "korlatolt" rendszernek tartom. Regota androidos telefonom van, es nagyon megtetszett ezen rendszer sokoldalusaga. Pontosan emiatt kerestem egy olyan tv-t, amiben nincsen smart, viszont jo kepminösege van. Fontos volt a 40", 200 Hz, HDMI csatlakozo. A 6030-at nem hasznalom tv müsor nezesere. Altalaban avi, neha HD, meg ritkabban 3D filmeket nezek.
    Rendeltem a tv-hez egy android sticket: [link], ami kb 10-13.000 Ft-ert beszerezhetö. Meg sajnos ez nem erkezett meg, de az andoidot ismertve, illetve a stick hardveres kepessegeit nezve nem lesz vele gond.

Ez a kis cucc velemenyem szerint joval többet nyujt a smart-nal, mellesleg kb 1/3-aba kerül. Szemelyre szabhato, torrentezni, internetezni lehet vele, fogyasztasa szinte 0, kezeli 5 TB-ig az USB-s HDD-ket, kepes halozatrol lejatszani a filmeket. Itt azert megjegyeznem -uj termek leven- meg akadnak vele gondok, de eleg jo supportja van az mk808-nak. Ha kiküszöbölik azt a par hibat -ami uj androidos rendszer eseten teljesen eseteben normalisnak mondhato- egesz jo kis rendszer lesz a tv es android hazassagabol.

Ha esetleg valakit erdekel, itt talalja a forumot: [link]

Mint fentebb emlitettem, ez nem szentiras, szigoruan csak a sajat velemenyem. Es ugye mint tudjuk, a velemeny olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki nem kivancsi a masikera. (Na, jo, ferfiasan bevallom: azert Milla Jovovich -et egyszer szivesen megneznem... ;) )

[ Szerkesztve ]

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés