Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Clavo

    csendes tag

    Valaki hozzáértő mondja már meg, hogy mi a sz@r baja van a kütyünek.
    Van egy mk808-am az utóbbi napokban (minden nap) elfordult az, hogy fölrakom valamelyik finless (1.5, 1.6) romot. Felpakoltam azokat az alkalmazásokat amik kellettek. Némi használat után egy alkalmazás elindításánál felugrik egy fehér ablak mintha indulna a program... majd vissza és nem csinál semmit! ínnettől fogva szinte mindegyik program ezt csinálja (böngésző, play, talk, google+ snapszer, rtlmost, androzip... és még egy csomó) viszont a beállítások mindig működik. Volt, hogy eltávolítottam egy programot (gondolván, hogy az okozza a galibát) majd újra indítottam a kütyüt mert nem tudtam semmit se csinálni rajta majd ott volt a program, nem tűnt el!
    Utána ugyan ezt csinálta... majd mivel a következő vagy a sokadik újra indításra sem javult meg és a végén már be se töltött újra raktam a romot..
    Ezt csinálom napok óta... :W
    Valakinek valami ötlet, hogy mitől lehet ez? (program, rom, az eszköz szar vagy mitől?)

    Gyanakszom egy shutdown timer progira, hogy esetleg az okozza a galibát de az utolsó 2 alkalommal már nem raktam fel, hanem egy másikat.

    Illetve nem tud valaki egy olyan programot amivel időzítve (alvásnál film nézés közben) kikapcsol ÉS működik is :)

    Köszi a segítséget ;)

Új hozzászólás Aktív témák