Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RufuszX

    senior tag

    Na akkor leírom a tapasztalataimat, mert szerintem lesz akinek segít.

    Amit feltettem a kütyüre:
    KIZS féle v2_1,5ghz_720p kernel (#1872) + KIZS system.img UG802 1.7-es romból (#1914)

    Mindezt úgy tettem fel, ahogyan a leírásomban szerepel, MK808 Finless Bob Flash tool-lal, kernelt és system.img cseréltem úgy hogy másik útvonalról betallóztam, NAND töröl és flashelés.

    Amit tapasztaltam:
    - smooth
    - nagyon pörgős érzés
    - egész délután nyüstöltem, telepítgettem és NEM fagyott
    - stabil hálózati kapcsolat (3 órán keresztül egyszer sem dobta le a sebességet kop-kop)
    - gyors net (ilyen sebességet még sosem értem el)

    Hálózati jel:

    Router egy 1043ND vargalex féle firmmel, 4-5 méterre egy szobában a kütyüvel.

    Speedtest:

    40/20-as netem van de ilyen sebességet még sosem sikerült produkálnom vele. (igaz nem értem, hogy miért csak ennyi, de már ennek is örülök)

    És a teszt mániásoknak Antutu eredmény:

    Majd feldobtam XBMC 12 Frodo beta3-as verzióját és ment a sorozatozás ezerrel. Pikk-pakk betölt, még a 720p-s mkv-k is de sajnos ott hiányzik a hardveres rásegítés és szaggat, de bdrippel semmi problémája nem volt. (Még az Avatar 2,91 GB-s verziója sem akadt meg, pedig azt az MX sem szerette).
    Gondolkodtam, hogy visszaveszem 1,4-re a cpu-t, de 3 óra után sem melegedett a készülék így marad 1,5-n.
    Azt hiszem ez a kombináció beváltotta a hozzá fűzött reményeimet!

    Hálás köszönet KIZS, nélküled nem lenne ennyire használható az MK808!!!

    :R :R :R

    (Ami még vissza van: 1. wifi stick tesztelése, hátha jobb jelet kapok, 2. MX player XBMC-be varázslása, hogy menjenek a HD filmek is.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák