Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    Jó, akkor hát az MX1. Az alap ( menü, funkciók ) kb. ugyanaz, mint az MK -nál. Ezért inkább az eltérésekről írok. Az első, hogy eddig minden megjelenítővel volt kép. Nincs szoftveres kikapcsolási lehetőség. Ha áram alatt marad, akkor újraindul. Filmnézésnél néha vízszintes, zöld csíkok jelennek meg. Sztem ez orvosolható. A másik nagy különbség a bluetooth....lenne, ha... Még a Geekbuyingon is azt írják, hogy az MX2 ugyanaz a vas, másik tokban. De sztem nem. Arra szinte mindenhol írják, hogy BT 3.3. Az MX1 -re csak annyit, hogy BT. Sztem ez nem 3 -as. Az SGS 2 -ben 3 -as van. Úgy tudom (erre nem esküszöm), hogy a nagy különbség, több eszköz egyidejű kezelése. A Galaxy teljesen stabilan kezeli az egeret és a billt. De az MX1 azonnal dobja az egyiket, ha párosítani akarom a másikat is. A 3A táppal, passzív hubbal megy usb egér, bill, pendrive, hangkártya egyszerre. Viszont az USB fordítva van beépítve (állítólag ezt is orvosolták az MX2 -ben). Vagyis ha bedugok egy oldalkivezetős hubot, akkor feszíti a tápcsatlakozót. A 11.05 -ös ROM -tól megváltozott a flashelés menete. Akinek ennél régebbije van, az dobjon privit, ha elakad! Az ettől újabb, külső sd -ről flashel. Kivéve az olyanok, mint a Finless, mert Ő kernelt is cserél és azt csak flashtool -lal lehet. Viszont nincs hardveres download gomb. Van rajta egy luk a HDMI csati mellett, ami néhány leírás szerint az kéne legyen. Csakhogy nem vezet sehova. Szétszedtem, a luk mögött nem találtam semmit. Ügyes trükk!! :)
    Finless szerint 1,2Ghz fölött, túlmelegedés miatt, instabillá válik a szerkezet, ezért az Ő kernelében korlátozva van a proci. Most, hirtelen ennyi jutott eszembe.

Új hozzászólás Aktív témák