Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Királylány86

    újonc

    válasz pinkhell17 #407 üzenetére

    Szia. 2013.07.22.-én engem is átvert egy Sebők Lajos nevezetű emberke, apród.hu-n árult egy Samsung Galaxy S3 készüléket 41.000 ft-ért, ami kártyafüggetlen 4 hónapos, gyári, nem lopott, és még 20 hónap gari van rá ( mondta ő). Természetesen én sem kaptam meg a készüléket, egy Tescos mobilszámát adta meg, amit már természetesen nem érek el. Feljelentettem, de mivel szabálysértésnek minősül ( nem érte el az összeg az 51.000ft-ot) ami már bűncselekmény, így nem tudnak mit tenni. De Zalaszentgróton is indult ellene eljárás, én polgári perre viszem az ügyet!!!!!! Hétfőn megyek is. Nekem Bp-i lakosnak adta ki magát, örülnék ha mihamarabb feljelentenéd, mert akkor már csoportos értékesítés ( gyanítom ugyan az a személy) egyedül sajnos kevés vagyok hozzá. Minden városban van ingyenes jogi tanácsadás/képviselés, nézz utána te is, és használd ki bátran. Nekem OTP-s bankszámla számot adott meg. Egy gond van a helyzettel, hogy egy háztartásban 2 Sebők Lajos él, apa és fia, így nem tudják kire ráverni. ˙( még) Nyilván te is rendelkezel némi infóval róla, kérlek jelentsd fel!!!!!!!! Minden apró részletet elmondtam én, szerintem egy 30 év fölötti pasi, kissé zavarodott, és hadar mikor beszél. Legalább is nálam....."Remélem" ugyan az az ember" és sikerül megcsípni.
    remélem tudtam segíteni, én is várom a válaszodat.

Új hozzászólás Aktív témák