Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • machina1

    csendes tag

    szia!

    minap nekem is sikerült rászaladnom egy meghúzóra!mondjuk talán annyi a szerencsém hogy én utánvétellel vásároltam egy 65000ft értékü készüléket amit bent a postán vettem át személyessen postai dolgozok előtt vagy más néven bizottság előtt!igy a pénzt amit átadtam azonnal tiltásra is rakták amit már a rendörség meg is erösitett hogy ezt a pénzt nem fogja látni se a kedves csaló vagy átverő,nem is tudom hogy nevezzem!A rend őreinél a feljelentés megtörtént és azt mondták hogy neaggódjak a pénzem meg lesz,mert van egy cím ahova ugye a posta vitte volna az elcsent kest,illetve a megprobált pénzt!Tárgyi bizonyiték is van illetve van egy pár dolgozo is aki látta hogy a dobozban egy szar gatya volt telefon helyett!tehát maradt egy telefonszám illetve maradt egy e-mail cím illetve egy posta cim meg egy név is!és plussz a tárgyi bizonyték!nos sajnos aposta költséget azt ugynéz ki buktam de ennyit megér hogy esetleg ez a majom aki megprobált lehuzni esetleg sittre kerüljön illetve megbünhöggyön valahogy!Az ügy folyamatban van,mint ahogy irtam feljelentés megtörtént itt atrtunk!esetleg ha a fazon letagadná hogy ö volt a pénzem akkor is vissza kerül hozzám mert itt van a postán tehát nem ment ki a csomag feladojának a cimére!mondjuk letagadni nem tudja mert van egy e-mail címem is aminek van egy ip címe!!van egy posta cime más cimet meg nemadhatot meg ha kell neki a pénz...nos szerintetek mennyi esélyem van arra hogy megnyerjem a saját pénzem vissza?

    machina

Új hozzászólás Aktív témák