Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Robert_96

    újonc

    Sziasztok!
    Pár napa történt hogy iPhone vásárlásra adtam a fejem. Találtam Hardverapron egy jó árú készüléket. Írtam privát üzit is, de sajnos azt a választ kaptam, hogy már elkelt DE tud hozatni még egység áron másnapra, csak a pénzt előbb oda kéne adni mert így szokott rendelni, de ne aggódjak mert írunk egy adásvételi szerződést és be és vagyok biztosítva. Telefonon egyeztettünk időpontot hogy a pénzt hol tudnám át adni. Meg is lett írva az adásvételi szerződés és a pénz is át lett adva. A szerződésbe bele lett foglalva az hogy a pénzt napra pontosan mikor lett át adva és az is hogy a telefont mikor kellett volna átadni nekem. (pénz átadása délelőtt, a telefon átvétele délután) Sajnos délután kapom a hírt tőle, hogy sajnos nem érkezett meg a telefon, de másnapra biztosan el tudná hozni. Mondom oké hát ilyen megesik. Másnap megbeszéljük tali helyet, hogy oda hozza és ott veszem át, de dél után hív hogy a 32gb-os nem jött meg csak 16-os van, de másnapra 100% hogy megjön és át tudja adni nekem. Csütörtöki nap tehát ma megbeszéltük hogy fél 8-kor blaha meki. De sajnos a teló ma se jött meg szóval mondtam neki, hogy akkor mindegy csak a pénzt hozza vissza (121.000Ft). Erre jött az a kifogás, hogy a pénz a cégénél van akitől rendel és csak reggel tudja át utalni mert nincs a cégnek pénze mert a mai rendelésbe ment bele. (Milyen cég az aminek nincs 121.000Ft ja??) Ekkor jött az hogy kész vége, meg mondtam neki, hogy holnap blaha meki reggel 9óra vagy rendőrség. Sajnos a 9óra se jó neki.
    Az össze facebook beszélgetés lementve. Telefon hívás időpont megvan. Szerződés is megvan. Mi a teendő ilyenkor? Mit érdemes csinálni? Látni fogom én még valaha a pénzem? (18. szülinapomra lett volna ajándék. Köszi még 1x)
    Remélem tudtok segíteni!:(
    Sziasztok!

    Gárdonyi Róbert

Új hozzászólás Aktív témák