Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stratega610

    újonc

    válasz fematthew89 #1482 üzenetére

    Leírom ide mindenkinek, hogy megértse:

    A futárszolgálatot a mai napon felkerestük személyesen, zárt kapukba ütköztünk, pár futárszolgálatos autó állt a telephelyen.
    Ezt követően elmentünk az ügyvezető cégjegyzékben található címére, ahol egy düledező romot találtunk, nem igazán lakható helynek tűnt.

    Én ma írtam a futárszolgálatnak, hogy ha ma nem szállítják le a csomagokat, vagy adják vissza nekem, akkor hétfőn feljelentést fogok tenni a rendőrségen ellenük sikkasztás miatt.

    Erre választ még nem kaptam, hétfőn megtesszük a feljelentést, ha nem lesz előrelépés. Az ügyszámot mindenkinek továbbítom aki érintett, és aki megteszi a feljelentést a rendőrségen a futárszolgálat ellen, annak a pénzét ÉN fogom visszautalni, és a továbbiakban majd én megpróbálom intézni a kárrendezést a futárszolgálattal jogi úton.

    Így senkinek nem kell hónapokat / éveket várnia a pénzére. Ennyi a segítség amit nyújtani tudok, és ennél korrektebb ajánlattal nem lehet előállni. Aki másképp gondolja, privát üzenetben szívesen meghallgatom.

    PÉNTEKEN DÉLUTÁN 16 órától AFK vagyok szombat délelőttig! A privátokra délelőtt válaszolok!

Új hozzászólás Aktív témák