Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 121212

    csendes tag

    Sziasztok!Sokakat átvertek itt már a hardveraprón és megfigyeltem hogy mindenki megkérdezi hogy "érdemes feljelentést tenni 10.000ft miatt?" vagy "tud a rendőrség mit kezdeni egy 150.000ft-os átveréssel?"A válasz:IGEN
    Sajnos egyszer rendeltek tőlem egy memória kártyát 4500ft-értékben!Megkértem valakit hogy adja fel de sima levélként adta postára!Nem ezen az oldalon történt a dolog hanem egy mára már megszűnt régi hirdető oldalon.Egy év elteltével kaptam egy levelet hogy feljelentettek és fáradjak be a kapitányságra!Megismétlem...4500ft-os kár miatt!Két alkalommal is kihallgattak végül ejtették az ügyet.Megkérdeztem a nyomozót hogy ez most komoly?4500-ft miatt járkáljak a rendőrségre?Erre azt felelte hogy kötelesek minden feljelentést kivizsgálni,utána nézni,nyomozni stb!Ha valakit átvernek mindenképpen jelentse fel az illetőt,minden adatot mentsen el(levelezést,neveket,bankszámlaszámot stb..)Előbb vagy utóbb behivják kihallgatásra az illetőt(lehet hogy 1 év múlva) és ha valóban csaló akkor úgyis megtörik!Lehet hogy másokat is átvert és halmozódik a csalás értéke!Szóval egy szónak is száz a vége.....ha megkárosítanak akkor jelentsd fel az illetőt!

Új hozzászólás Aktív témák