Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balazsgabor7

    újonc

    Sziasztok! Engem is levett a fasszopó közel 40 ronggyal. Ez a számlaszáma: 10404955-86766870-55661005
    Telefonszámai amin beszéltünk: 306514318, 305016119 bár gondolom megveszi a lidl-ben és az ügylet bonyolítása után össze is töri. Küld kamu adásvételit, majd behízelgi magát az aljas kis köcsög Viber-en, elkezd cseverészni tök ismeretlenül erről-arról. A postaköltséget is elengedi, csak utald már a pénzt. Utána meg hívogathatod mint a barom, hogy hol a csomag, ki se cseng, mire Viber-en volt pofája azt írni, hogy Budapesten elkeveredett a logisztikai központban, mikor elvileg Nagykanizsáról Veszprémbe rendeltem a motyót. A telefonban (amíg felvette) mindvégig egy középkorú értlemesnek tűnő ember látszatát kelti, de levelezéseiből süt, hogy egy fiatalabb helyesen írni nem tudó taknyos, tehát szerintem nem egyedül műveli. Hihetetlen milyen mocskos patkány jellem...
    A legszomorúbb az egészben, hogy a rendőrségen csak szabálysértésként kezelik, de 3 eset után elkezdenek nyomozni. Állítóag nem is értékhatár van, hanem hogy hány rendben követte el. Egyébként szerintem cigányok, azoknak nincs veszteni valójuk, mert papíron semmi sincs a nevükön, de tuti nem kiskorú mert határozottan idősebb hangja volt a telefonban. Ahogy látom már többen írtátok, hogy veletek is elbánt, ezért kérem írjátok le ide a feljelentéseitek ügyszámát és ha van rá mód menjetek be és írassátok hozzá a feljelentéseitekhez a többiekét is, mert 1 helyen fognak csak nyomozást indítani utánuk. Enyém: 19010/9618/2014. id.
    Mellettem pont egy ugyanilyen OLX-es átverés áldozatai vallottak, ők 74-et buktak :(

Új hozzászólás Aktív témák