Hirdetés

Aktív témák

  • Käytöskukka

    újonc

    ...szóval: Vannak ezek az emberek akik szeretnek a munkahelyen nyugodtan kimenni a mosdóba, ha a szükség úgy hozza. Ezzel nincs semmi baj, bár a Modoros blog kifejtette bővebben.
    Én ha benézek a mosdóba ilyen hátsó szándékkal (bwaaahaahaa) és azt látom, hogy a 2 fülkéből az egyik foglalt akkor nem zavarom az illetőt. (Egyáltalán ki rak be több fülkét egymás mellé. Mi ez, gimi? Na mindegy.) ...szóval, ha én vagyok épp bent akkor én is elvárnám ugyanezt. Erre mi van? Bejön az illető, néha megnyomkodja az egyértelműen "Foglalt" jelzésű ajtóm kilincsét, hogy szakadna meg, aztán hallom ahogy beül mellém, fészket rak, csörög az övcsatja aztán hnnnggg plopp. HNNNGGG, plopp. Hát ki akarja ezt hallgatni? Nem az a baj, hogy ezzel az őrületbe kerget, hanem hogy az esetek 99%-ban ez van, ha merészelek kiszaladni. Szerintem ott állnak lesben, csőre töltött fenékkel, és amint meglátnak már rohan az első. Én ülök megszeppenve, erre csak hogy rontsa az alapból negatív megítélésemet felé, 1.25 perc alatt már menekül is kifelé, és rémülten hallom, vagyis NEM hallom a csapot az előtérben, csak az ajtó csukódik szomorúan a háta mögött.
    Na most: 1: Én hogy a francba menjek ki? Lábbal nyissam az ajtót?
    2: Ez nem hogy nem mosott kezet, de még csak be sem vizezte vagy valami, hogy legalább a kedvemért a kézmosás illúziója meglegyen, én meg magamban elrebegek egy imát, hogy ne dolgozzunk egy irodában.
    ...szóval, ne legyünk már rüszmetegek, kutyafáját neki!

    Első blogbejegyzésem, szóval kicsit még nyers a modorom, de majd kialakul ez.

Aktív témák