Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tag

    Üdv:
    Egy ATI HD 7770 1 Gb-os kártyát szeretnék cserélni. GTX 1060 és az RX 480 vártam, de még az RX 470 6GB árát is sokallom, amire én használnám.

    ASUS Radeon RX 460 4GB videokártya /ROG STRIX-RX460-O4G-GAMING/
    Gigabyte Radeon RX460 WINDFORCE OC 4G 4GB videokártya /GV-RX460WF2OC-4GD/

    Viszont a fent említett kártyákra azt az 50 ezret +-10 ezer HUF-ot barátibbnak találom.

    CPU: i7-3770
    RAM: 16 GB
    TÁP: 500W Chieftec
    Monitor felbontás: 1920*1080

    Játékok: Csak WoW (ez a legdurvább az összes közül)
    Nem szükséges az ultra beállítások, de nem bánnám ha bírná, mert a mostani kártyával is azért egész élvezhető, kisebb grafikai kompromisszumok mellet FullHD-ban.

    Ezeknek a kritériumoknak eleget téve megállná a fenti kártyák bármelyike a helyét és a 7770-hez képest érezhetően nagyobb előrelépés lenne?

    Esetleg, ha a vas kihajtaná az RX 470-est, inkább azt válasszam? Hangsúlyozom, amilyen játékok alatt készülnek ezekről a tesztek, köszönőviszonyban sem vagyok velük. Tényleg csak a WoW, ahol komolyabb embercsapat mellett szaggatást tapasztaltam a mostani kártyával. A jövőt annyira ne tartsuk szem előtt semmi mással nem játszom nagyon, de ha a processzor elbírná az RX 470-est vagy bármilyen más (erősebb) alternatívát akkor lehet elgondolkoznék rajta. Használt kártyák gondolatát még jegeljük picit.

    Köszönettel: TŁ

    [ Szerkesztve ]

    Esküszöm hogy tudom mit csinálok.....

  • tag

    válasz KAMELOT #85982 üzenetére

    Szóval a i7-3770-es processzor elbírná a GTX1060 6GB -osat. Jó induljunk el ezen a vonalon, mert ha tényleg elbírja, akkor pár napot még lelkileg rápihenek.
    Akkor kérlek jelenleg a magyar készleteket tekintve, Választék, melyiket?

    Gondolom a hűtés szempontjából STRIX v MSI gaming X, de ha nem tuningolom, ott 105 ezres kategóriában az a 2 db asus turbo/dual vagy az msi vagy a PALIT-ok (amiket nem ismerek) ?

    Esküszöm hogy tudom mit csinálok.....

  • tag

    válasz solfilo #85985 üzenetére

    Igazad van, kicsit frusztrál, hogy 100 ezret ki kéne adnom, de hosszútávon 3-5 éves távlatokban lehet jobban járnék egy 1060-al. Nem nagyon van más játék amivel jelenleg játszom, de ki tudja mit hoz a jövő, mire vesznek rá barátok. Lehet most kéne beletolnom azt a különbséget egy 1060-ba az talán jobban kiszolgál az évek múlásával.
    Fizuig még úgy is várok picit, túl hiányosak a boltok készletei, ha kicsit felfogják tudni tölteni, akkor biztos beindul a verseny és esni fognak az árak.

    Esküszöm hogy tudom mit csinálok.....

  • tag

    Sziasztok,

    Ryzen 5 5600x, 16gb RAM, táp 550W vagy 600W GOLD+ (nincs előttem pontosan) és egy MSI GTX 1060 VGA ketyeg jelenleg a gépben.

    Elgondolkodtam, egy RTX 4060 TI váltáson. Ennyi pénzt hajlandó lennék áldozni rá. Új kártyát szeretnék venni.

    WoWozom, Diablo IV. ezek fussanak.

    ASUS DUAL-RTX4060TI-O8G Dual OC GeForce RTX® 4060 Ti 8GB GDDR6 DLSS3
    MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X 8G

    A fenti kártyákkal szemezem, MSI-vel nem volt gondom. A többi gyártótól, még sose volt VGA-m.

    Uj Kártyák között van jobb választás?

    Esküszöm hogy tudom mit csinálok.....

Új hozzászólás Aktív témák