Hirdetés

Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• Nikla

tag

Sziasztok,
    el jött az idő, hogy a gépembe videokártya kerüljön..
    Gép:
    Motherboard
    CPU Intel Core i5-3450, 3300 MHz (33 x 100)
    Motherboard Asus P8H77-V (3 PCI, 2 PCI-E x1, 2 PCI-E x16, 4 DDR3 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)
    Motherboard Chipset Intel Panther Point H77, Intel Ivy Bridge
    System Memory 7877 MB (DDR3-1333 DDR3 SDRAM)
    Monitor Dell U2312HM
    Táp: nememlékszem 350W terv szerint egy 5/600-es FSP aurum-ot kap most a kártyával együtt.

Lelkem AMD párti videokártyában.
    Terv, hogy a monitor kap egy ikertestvért hosszútávon.

Amit szeretnék: egy pár évig ne kelljen hozzányúlni, nem vagyok sem FPS maximalista, se " a következő 5 évben menjen rajta minden game ULTRA settingsen" hozzáállású. Munka miatt szerintem havi szinten játszom annyit mint más 1 hét alatt..

Amit játszom: PS (:P) Mobák, néha bármi mást is, de nem zavar ha "csak" 30Fps-en.

Amiben segítségetek kérem:
    290 vagy 270X CF? :F (vagy ez baromság H77es lapon? :\ :B )
    Ár kb mindegy, szánok most rá, de feleslegesen túlkölteni sem akarom magam, mert az igények szerintem nem nagyok.

Vagy ne "dobjam ki a pénzt" és vegyek egy 270X-et és kész? Ha eddig kb "jól elvoltam" az integrált videokártyával is

Köszi :R

Remek, sikerült választ írnom :W

[ Szerkesztve ]

Ha a hangya saját súlyának 50x -esét bírja el, akkor 10g hangyát le lehet küldeni egy sörért :)

• ViSAS

senior tag

Nem bizony, de ha vennék új alaplapot az mást is hozna magával: új proci+hűtő rá, új memória modulok, mindezekre pedig most nincs keretem sajnos. Ígyis megvagyok-megvoltam elégedve ennek a telesítményével is egyenlőre.
    Bár én inkább nvidia párti vagyok, de nem rossz amit linkeltél, köszönöm. :R Ha jól látom ez jobb is mint a halottam, nem de? :B Sajnos nagyon rég foglalkoztam VGA-kal, átmentem a mobilos szekcióba, és van ami kiesett. :U
    Bár hangyáni a különbség, de melyikre esne a Te válaszásod? :) Melyik hűtési módszere lehet jobb?

ASUS Radeon HD7770
    Gigabyte 7770 OC

Továbbá egyik gyártó honlapján se találtam arról információt, hogy amennyiben nincsenek terhelés alatt, jelentősen visszavesznek-e az alap órajelből. Persze ez most lehet hogy bután hangzott...vagy manapság ez már alap, és fel se tüntetik, anno amikor a GTX 260-ast vettem ez fel volt tüntetve.

[ Szerkesztve ]

Hozzászólok Aktív témák