Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • a2d2

    addikt

    válasz bardati #91048 üzenetére

    Én meg úgy vagyok vele hogy jó táp és jó alaplap, ezekre lehet építeni.

    Most cseréltem le egy akkoriban nagyon menő DS3-as lapot Core2Duo E6550-el. Idáig megúsztam hogy csak a VGA-kat cseréltem pár évente a rendszerben. Most viszont a legutóbbi cserénél 6850 -> 560 Ti már belefutottam rendesen a CPU limitbe és csak kicsit hozott az új kártya.

    Most megvettem ezt a Z170 extreme 4-et, bele egy I7 6700-ast meg egy corsair tápot. Hozzá 1db 8Gb-os DDR4-et kezdésnek. Ezt is elosztottam novemberi és decemberi fizetések között. Januárban meg jöhet egy 1050 Ti, később meg még egy 8 Gigás memóriamodul.

    Na a lényeg hogy ezzel a lappal és procival + 2-3 memóriahellyel neki tudok vágni a következő 8 évnek szerintem.

    Persze régebben más volt a helyzet, most már 3 gyerekes családapa vagyok és máshova megy a pénz. Régen képes voltam 333-as celeront lecserélni 360-asra mert abban jobb volt a tuningpotenciál :DDD

    Szóval most már igyekszem okosabban csinálni a dolgokat, semmi vízhűtés meg tuning meg ilyen baromságok.

    Ja még annyit hogy az extreme 4 is úgy fért bele a keretbe hogy eladtam egy 10-esért az Asus Xonar DX-et, viszont arra figyeltem hogy az új lapon mindenképp az újabb Realtek ALC1150-es chip legyen.
    És azt kell hogy mondjam hogy nagyon szépen szól. Sennheiser HD555-el hallgatom és nagyon vájtfülűnek kell lenni hogy érezze az ember a különbséget.

    [ Szerkesztve ]

    A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák