Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheNewDawn

    addikt

    válasz koko52 #137032 üzenetére

    Jó hát a Bugisofttól nem meglepő mondjuk, olyan hogy optimalizáció kb még nem hallottak, szerintem találgatnának hogy vmi újfajta csigapaprikás vagy baquette vagy mi a fene.
    Far Cry 3 al egyidős AC Black Flagen nincs meg ismerősnek a 60 as FPS egy 1070 + 1600 AF párossal. De mondhatnám ugye minden optimalizáció csúcsát, a Unityt, ahol megjelenéskor az akkori csúcsproci meg kártya ( 680 vagy 780 TI ) nem tudta a stabil 30 FPS t kiizzadni magából, a PS4 ek meg kb belehaltak az erőlködésbe.
    Vagy AC 3 remastered, 100 FPS ről hirtelen beesik 20 ra Bostonban, és a többi csoda. Ghost Reconról meg szerintem Kolopele tudna órákat mesélni :D

    Szóval tényleg ezekhez képest még a hírhedt procievő Origins meg Odyssey istenesen jól optimalizált , ott legalább ha megvan a megfelelő bivaly cuccod hozzá, akkor azzal legalább tényleg jól megy.
    Felkészül: Valhalla, szegény PS 5, előre sajnálom :D De az garantált szinte, hogy majd a 3080 TI vel se lesz ott stabil 4k 60 FPS, legalábbis pár hónapig meg patchig biztosan nem :)
    Ja tényleg, az FPS dropok istenkirályáról, a Watch Dogs szériáról még akkor ugye nem is beszéltem, na ott is nagyjából mindegy milyen cuccod van, Watch Dogs 1 alatt főleg nincs az az übererős proci ami elég lenne neki, és az eddig hírek a Legions kapcsán sem a legjobbak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák