Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Asbee

    veterán

    válasz haypro #29561 üzenetére

    De, te kezdted el magyarázni, mert a 250W-os fogyasztásra azt mondani, hogy iszonyúan kevés, egyszerűen nem igaz, ezt be kellene látnod. Még teljesítmény viszonylatban sem. Most pedig, fogyasztásról beszélünk, nem teljesítményről. Szerintem ez nem jelentéktelen ebben a topikban.
    Persze, hogy tud többet enni a 480, ezért is írtam hogy tuning nélkül alapórajelről van szó. A 7970-nél is ki tudod tolni a power limitet min. +20%-al. ;)
    A teljesítményekkel sem vagy tisztában pontosan. 590-nél 50%-al erősebb? Egy nullát vegyél le belőle... Sima 7970-nél erősebb is.
    A 480,580,6970-nél kb 35-40%-al erősebb.
    Az idle fogyasztás 480,580,590 esetén jogos, a 6970 esetén már nem. Netezés filmezés alatt nincs zero core, így a 6970 pár (2-3) W-al fogyaszt többet idle. Ne haragudj de ez alapján a hsz-ed alapján tényleg nem jelentéktelen kicsit a fogyasztást-teljesítményt ezeknél a kariknál tisztába tenni. Még egyszer mondom nem a 7970 ellen beszélek, de igenis el kell fogadni fogyasztással azért számolni kell.

    (#29563) marcusa: +1 :R Remélem így már tisztább lesz neki hogy nem olyan jelentéktelenek ezek a kijelentések. Hátha én fogalmazok érthetetlenül...

    (#29565) haypro: Nem kötekedés akart lenni, csupán kis kijavítás. Inkább te vetted annak. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák