Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CarrGomm

    aktív tag

    Üdv!
    GTX650-es kártyát vennék. Korábban már ajánlottak itt MSI-t, aminek ha minden igaz nincs CUDA támogatása. Legalábbis a honlapon nem látom, hogy lenne, és ha jól tudom, akkor az nem árt, ha valaki After Effects-et, vagy PS-t használ. (lehet, hogy óriásit tévedek, nem tudom)
    Találtam egy Zotac VGA-t, ezt: Zotac GTX650 2GB GDDR5 AMP! Edition ZT-61003-10M.
    Ennek már eleve megnövelt órajele van (GPU órajel : 1189 MHz, Memória órajel : 5600 MHz), ráadásul 2 GB-os. Szóval szerintem jobb választásnak tűnik, mint egy-két másik GTX 650-es, árban sem annyira vészes. (bár most ahogy nézem, itt sem írják a cuda-t?)
    Zotac VGA-k mennyire ajánlottak, megbízhatóak? Még sosem volt ilyenem, és jó lenne hallani valami pozitív véleményt róla.
    Egy másik amivel szemezgetek, az ez: Asus GTX650 1GB GTX650-DCT-1GD5.
    Kicsit olcsóbb, memória órajelben viszont lassabb.
    Másik kérdés, mennyivel lenne jobb választás a fenti két VGA helyett egy GTX 650 TI-t venni? Előrébb lennék egy alap TI-vel egy megnövelt órajelű GTX650-nél? 39-ért már van TI, bár az már picit sok, annyit csak akkor adnék érte, ha tényleg megérné az a plusz 3-6e Ft.
    Még egy dolog, 500W-os Chieftec tápom van, elég az ezekhez a kártyákhoz (Q6600 proci, 3 HDD van a gépben)?
    Kösz előre is!

Új hozzászólás Aktív témák