Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GEIL

    addikt

    válasz luluska #164994 üzenetére

    Ha nincs mókolva a Bios a kártyán akkor honnan mondaná meg hogy mire volt használva ?
    Hogy youtube-ot, vagy GTA5-öt vagy grafikai 3D tervező programot 0-24-be vagy bányacucc-ot számolt a kártya az szerintem tökmindegy kéne hogy legyen ilyen gari esetén.

    De mint már párszor itt is olvastam és én is vallom, hogy egy alulfeszelt és egyenletes normál hőfokon hajtott kártya (akár bányában is) semmivel nem rosszabb (sőt) mint egy vérpistike által rosszul szellőző házban 3 éves porában forrrósodva és oc-zva hajtott nyúzott kártya....utóbbit kerülném jobban, mint egy igényesen dolgoztatott bányászkártyát. :R

    Mintha egy TV-t gariztatnál és azt mondanák hogy ha Eurosportot néztél rajta akkor nem gariztatják.....persze ha bele van sülve a logó a sarokba az más :D :D ott nem lehet kimagyarázni.

    [ Szerkesztve ]

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák