Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ch4r0n

    tag

    Sziasztok!

    A véleményetekre lennék kíváncsi. Azon gondolkozom, hogy megajándékozom magam egy új videókártyával karácsonyra. A jelenlegi karim egy xfx 5850 black edition ezt szeretném nyugdíjba küldeni. Olyan 70-80 ezret szánnék rá, persze ha pár ezerrel több nem tragédia a minőség a fontos számomra.
    Én egy 7950-re gondoltam és az iponnál rendelném, nem tagadom a játék akció miatt is ami most erre a kártyára van. Amúgy is latolgattam már a cserét, de így meg most még nagyobb a motivációm. A 7950 meg kb ilyen árba van, erre gondoltam konkrétan:GIGABYTE GV-R795WF3-3GD HD7950.
    A gépem: Intel Core i5 2500K 3600MHz, ASRock Z68 Extreme3 Gen3, 8GB DDR3 1333MHz, ADATA HM650.
    Mit gondoltok kihajtaná a gépem alapból tuning nélkül?
    Mit gondoltok a kártya hűtéséről elég halk, jól végzi a dolgát?
    Jó ennek a kártyának most az ár/érték aránya megéri megvenni vagy mást javasoltok ennyiért?
    Aránylag stabil az ára szerintetek most, nem fog túl sokat esni a karácsonyra, most vásároljam?
    Mondjuk az árgépen is az ipon-nál láttam jelenleg a legolcsóbban és még játékokat is kapnék...
    Tudom, sok a kérdés, de elég nagy összeg ez nekem és kb 2-3 évre venném, nem szeretnék befürödni. Segítsetek plz!

Új hozzászólás Aktív témák