Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    válasz Celithrandi #159018 üzenetére

    "A monitorod natív felbontása melletti 60 fps legyen az elsődleges cél. Amennyiben megszállottja vagy a kompetitív online játékoknak, netalán versenyszinten űzöd, érdemes lehet viszont a 60 helyett inkább a 90-144 képkocka/másodperces tempót megcéloznod. Ilyenkor már arra is ügyelned kell, hogy monitorod válaszideje és bemeneti késleltetése kellőképpen alacsony legyen, az egér-billentyűzet párosa felől pedig 1 ms-onként érkezzen információ."
    Ezen nem is vitatkozom, csak egyezzen minden, ne csak az fps. Aki viszont ki nem állhatja a kompetitív játékokat, vagy szereti de főleg hétvégi gémer, felesleges 60 fölé mennie. Én mint abszolút single játékos bőven beérem 4k mellett 60 fps - sel, nyilván lehet több is ha az adott játék magas beállítás mellett ezt lehetővé teszi, de semmi különöset nem veszek észre rajta. Direkt megnéztem az új COD kampányát 60 és efelett, de max. annyi történt, hogy kicsit jobban melegedett a kártyám :) Az Outriders esetében meg állíthattam bármit bárhova, a percenként 20 fps alá eső minimumokkal semmit nem lehetett csinálni. g-sync ide vagy oda.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák