Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koko52

    veterán

    válasz kolopele #141049 üzenetére

    Ez pont semmit nem jelent. Engem pont nem érdekelt a 8-10 mag 1xxx, 2xxx és 3xxx esetén. Mert nem ad többet semmivel a 8-10 mag nekem. Ezért az 5600 ami érdekel a következőből. Ha pedig érdekes lesz a 8 mag nekem, akkor meg már nem érdekel az 5xxx, mert sokkal gyorsabb lesz a 6xxx. Lásd jobb egy 3600 mint egy 2700.
    Ha kevés lesz valakinek 10600 akkor a sebessége miatt akkor nem 10900-at fog venni, mert a magok miatt nem lesz előrébb semmivel. Vesz majd egy (reméljük kisebb nm-es valódi előrelépésből) következő gen.-es 12600-at.
    Ha a konzolok tényleg elhozzák a 8 mag idejét akkor már más a helyzet.
    Intelnél egyetlen alkalommal tudtam egy lapba 2 procit tenni egy i5-öt váltott az i7 4690k. Kb semmit nem ért. Eladtam 2 héten belül.

    Elméletileg bele megy majd, de ez még pletyka. Szerintem még te sem fogod megvenni azokat a megnyirbált csúcsfogyasztó csodákat (14nm+végtelenen). [link]

    "Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

Új hozzászólás Aktív témák