Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rasotamas

    veterán

    válasz Balazska90 #134007 üzenetére

    Atya ég, légyszíves NE ajánlgass ha nem értesz hozzá.
    - A320 alapapot nem szabad venni 16-ért hulladék vrm-mel, miközben 20ért már vannak nagyon jó b450 lapok.
    - 1600AF ezresekkel olcsóbb és semmivel nem rosszabb. Tök ugyan az van benne, talán 200MHz-cel lejjebb van véve, de egy fix 4GHz-re mindkettő könnyedén beállítható.
    - 60k-ért nehogy már valaki rx570-et vegyen. 5500XT/1650S-ben lehet gondolkodni ennyiért. Inkább megvenném 30 körül a gari nélküli rx470/570/480/580-akat, minthogy 60-at kiadjak egy 570-re.
    - ramból csak dual channelt szabad és csak 3000MHz-től fölfele Ryzenhez.
    - Tápon szerintem lehet spórolni, egy pár éves garissal, én 8-ért vettem olyan 4 éves garis tápot, ami újonnan 20 fölött van. Vannak jobbak a hexa+ 400-nál. Szóval vagy jobb párezerrel drágábban, vagy használt jobb párezerrel olcsóbban.
    - Gépházból 5 körül tényleg jókat lehet találni aprón. Szóval nem gagyit vennék ennyiért, hanem használtat. 10-ért vettem februárban 4 hónapos CM NR400-at. 5-ért vettem tavaly CM690II-t.
    - Inkább 250 ssd kb ugyan ennyiért.
    Gyakorlatilag nincs olyan eleme az ajánlásodnak amivel egyet tudnék érteni, ne haragudj. :(
    Szerintem olvasgasd még egy kicsit a "Milyen asztali gépet vegyek?" topikot mielőtt nekifogsz ajánlgatni.

    https://tinyurl.com/rasoapro

Új hozzászólás Aktív témák