Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FöldiM

    csendes tag

    válasz KiLo33 #51602 üzenetére

    Szia!

    Mindkettő van használatban. Nekem a színek miatt a Sony tetszik jobban, a szolgáltatásai meg a Samsungnak jobbak. Nem a sokak által szidott android a gond, azzal semmi hiba, hanem pl. a samu azonnal tudja a kábelszolgáltató hozzárendelése után egy távkapcsról üzemeltetni a telekomos beltérit, van benne automata hangerő szabályozás, ami ugyan nem sokat tesz hozzá, de remek szórakozás, ha vitázol a tv mellett és ő hirtelen túlkiabál. Azonnal béke lett. :). A samunak továbbá jobb a hangja. A színek, hát ott a Sony verhetetlen. A nagyon hozzáértők azt mondták, hogy természetes. Szerintem meg simán gyönyörű, élénk, valóságos. A samu kissé túltolja a színeket és nagyon érzékeny az egyes jelforrásokra, egyik adóra beállítva jó a szín, ha váltasz csatornát miden csipkerózsika meseszín lesz, természetellenesen színes. Lehet újra piszkálni. ps5 nincs, ps4 van a sonyn, hibátlan, eszméletlen, wii van a samun, az ugye egyszerűbb, de a méret miatt az is szórakoztatóbb, mint a korábbi 50'. Szóval ha a kép számít akkor Sony, de frissíteni kell a legújabb progira. A lába a samunak egy vaslap középen és nem fér be alá sok minden, a sonynak lehet közelebb és távolabb i s bepattintani a lábát, cak akkor meg kell fordítani. A samun meg a színek és a pici távkapcsoló olyan fura. Engem mindkettő inkább a méretével fogott meg, ha jó 4k-t nézel mondjuk bázisugrást fejkamerával, szinte beleszédülsz, annyira ott tudsz lenni. Remélem segítettem kicsit!

    Puszi!

    Móni

    Aquila non captat muscas.

Új hozzászólás Aktív témák