Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KiLo33

    csendes tag

    Sziasztok, az alábbi 2 TV között billegek és közben kissé szívom a fogam az ár miatt:
    Samsung Q80T, Sony X900H (XH90).
    https://www.rtings.com/tv/tools/compare/samsung-q80t-vs-sony-x900h/1819/12284?usage=11114&threshold=0.1

    Igazából ahogy olvasgattam, az jött le, hogy ezek közötti az egyéni preferencia tud dönteni. A kérdésem igazából az lenne, hogy van-e bármi alternatíva még, ha időtálló (az OLED-ektől emiatt elkezdtem tartani, bármilyen szépek), 100/120hz-es frissítésű és hdmi 2.1-el rendelkező (ps5 ready ha úgy tetszik, bár ez csak jövőre várható) tv-t szeretnék kb. 55' méretben?
    B kérdés, várhatóak BF szerű leárazások szerintetek az ünnep utáni időszak előtt? Mondjuk a Media Marktnál még van valami, illetve a Samsung Storeban is olcsóbb a Q80, legalábbis papíron.
    Felhasználás: Netflix, HBO Go, YouTube, Sport műsorok, PC-ről film, PS4 és majd 5 valószínűleg.
    +1 érv a Samsung mellett, a telefonom is az, bár ez nem tudom mennyit számít. A PS miatt akár a Sony mellett is lehetne + érv, de pont azt olvastam, hogy (egyelőre?) kevésbé támogatja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák