Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss
    veterán

    Akkor ha meglesz a Noir várlak szeretettel demózni egy prizmás f22-vel összevetve. :D
    Én ezeknél a régebbi üvegeknél a durvább bokeht látom csak ami miatt 3D popot kiáltanak, és az is csak bizonyos körülmények között mutatós, amikor tényleg képes a karakterével hangulatot adni. Modern üvegeknél nagyon rámentek a homogén bokeh-ra, általánosságban szerintem kellemesebb, de nem mindig ez az előnyös.

    nem tudom ez mennyire egyenfuggo, hogy ki mennyire latja. most beleporgettem a cikk vegere, es csomo uveg ami nekem is eszembe jutott fel van ott sorolva. de igen, darabos a bokeh ezekkel az uvegekkel kisse, de ennek semmi koze a 3d pophoz. legalabbis nem az okozza, persze aztan lehet hogy a 3d popos uvegekre jellemzo, hogy nem kremes a bokehjuk...lehet ha elolvasnam a cikket lenne ra valami magyarazat, de olyan hosszu :DD

Új hozzászólás Aktív témák