Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vhiktor
    nagyúr

    Akkor miért hajkurászod az ADL méréseket folyamatosan? Csak kérdezem nem több.

    Nekem pl ezek a beállítások is érdekesek, mármint hogy egy lézer projektornál most akkor melyik legyen kiválasztva. Ugye RGB lézerről nem is beszélve. :D Lehet hogy ez nem is számít, igazság szerint mind1 hogy itt mit választ az ember.



    Itt pl a telephoto-t kell választani ha vászonról mérünk.

    Adl meresnel ezekkel nem kell foglalkoznod hogy milyen edrt választasz meg, hogy mi a Display type(ez amúgy is hulyeseg). Az edr meg a szinek pontossaganak mereseert felel, olyat kellene választanod ami pontosan a lezer fenyforrassodhoz valo, de az sem lenne tokeletes, igy igazából tok mindegy, mindegyik felre fog merni valamilyen irányban. A legjobb ha a gyari allapotot választod, raw vagy none correction, hcfr nem tudom hogy hívja ezt. De ez mind lényegtelen adl meres szempontjából. Válaszd most a projektort es kész.

Új hozzászólás Aktív témák