Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kr:sz
    tag

    Sziasztok! Korábban már kérdezgettem a xgimi vibe pro miatt, de nem vásároltam, mert sajnos máshova kellett allokálnom a pénzt. Most visszanéztem, s láttam, hogy árban jobb is (gondolom EUR erősödés miatt) mint amikor kacérkodtam a vásárlás gondolatán. Most azonban láttam, hogy az alzán az xgimi elfin flip plus is akcióban van. Megérne vajon a felárat a vibehoz képest? Továbbra is koca sorozatozás, YouTube esetleg nintendozás lenne a falra vetítve. A fal az fehérre festett de ilyen füreszporos tapéta. Teljesen be tudok sötétíteni. Kb úgy fotóztam, hogy a szembe falra vetítenék valószínűleg a polc tetejéről.

Új hozzászólás Aktív témák