Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ijk
    félisten

    gemini szerint ugyanaz optika, kiveve a base modellben. sztem a taskan kivul semmi kulonbseg nincs, hetek ota olvasom ezt a tnm topicot, es utobbi napokban csomo mindenki atpartolt a pro-hoz a jobb onoff miatt, meg elozo firmwareval a dble is jobban mukodott azon. aztan most jonnek vissza magasabb backer numberrel :DDD
    sztem tuti irtak volna, ha mas kulonbseg is van.

    amugy volt olyan spekulacio, hogy eredetileg a prot terveztek a csucsmodellnek, ahhoz a 40 lezer chip szamhoz lett optimalizalva az optikai blokk. aztan egyeb gyartok chip szama miatt marketing okokbol ebbe is belepakoltak meg 10-et. de lehet ez csak egy juzer fantaziajanak a szulemenye.

    Én nem adnék +300-at a Max-ra, arányaiban tudom hogy nem nagy különbség, de azért áfával már bőven 100k+.

Új hozzászólás Aktív témák