Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss
    veterán

    Magyarországon nehéz eladni bármit is. Egy német meg nem fog magyartól vásárolni...

    barmit ami lampas sztem...lezeres gepeket viszik.

    ijk: annyira nem egyedi, minden 3. postban 3d-rol meg game moderol irogatnak az emberek tnm forumban.
    nem tudom, en lattam f22-ot. nem rossz, de en nem estem hanyatt tole. sztem jobb csomag egy x5900, es bagoert meg lehet venni nemetektol mostanaban. talan ilyen erteku vetitot be is lehet kockaztatni, mert paypal garanciaval aztan senki se fogja elkuldeni :N
    de ez mar megint szubjektiv, nekem fontos az alacsony adl kontraszt amiben sokkal jobb mint egy ilyen dlp. meg az egyeb szolgaltatasok, amik masokat lehet nem erdekelnek..
    de ha keves filmet nezel es elegedett vagy a mostani cuccoddal akkor varsz meg 1-2 evet es bagoert vehetsz majd vmaxot pl.

Új hozzászólás Aktív témák