Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bored

    tag

    válasz dBLOOD #532 üzenetére

    Ilyenem van. Szerintem az egyik legjobb választás arra, hogy egy-két képet nagyon jó minőségben, itthon nyomtassak, ne kelljen mászkálni valami fotónyomtatós boltba, viszont így kb. 80Ft egy kép, nem számítva a nyomtató árát. Kicsit macerás a használata, mert csak akkor rakom össze, ha kell. Jobb elpakolni, mert érzékeny a porra, minden szösz fehér nyomot hagy a képen, nem kerül oda festék. Igaz, hogy kicsi, de külső tápja van, meg hozzá egy vastag USB kábel, aztán meg egy műanyag papírtálca, azt is úgy kell beletenni és elől kilóg belőle vagy húsz centit, szóval így összerakva már kell neki hely az asztalon. A papírt hátul kitolja magából, aztán meg visszahúzza asszem háromszor is, tehát ott is kell szabad tér. A képminőség jó, nagyon-nagyon enyhe kékes szinezettel, sokan észre sem vennék. Szemcsézettség nincs egyáltalán, szépek az átmenetek. Elvileg egy adag papírhoz (harmincvalahány lap) egy festékkazetta pont elég. Nálam kettővel előbb fogyott ki, jelzett is a driver, de volt némi gubanc, mert hiába cseréltem, csak windows reboot után vette tudomásul. A képek tökéletesen vízállóak, nem maszatolódik a festék. A papír két rövid oldalán marad egy-egy fél centis fehér csík, nyomtatás után le kell törni a perforáció mentén, ez könnyen megy. A papír hátoldala olyan, mint egy képeslapé, lehet megcímezni és postára adni. Ez tetszik, bár még sosem használtam ki. Nekem bevált a gép, szeretem nagyon. Ennyi pénzért nem kapsz olyan tintasugarasat, ami megközelítené a képminőségét. Lézer meg nagyon messze van tőle. Még egy hátránya lehet, hogy csak 10x15-ös méretű spec canon papírt kezel, ezt a festékkazettával egy csomagban lehet venni.

Új hozzászólás Aktív témák