Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesssz

    csendes tag

    Helló! Végigolvastam pár oldalt visszamenőleg. Multifunkciós nyomtatót szeretnék, persze olcsó festékenyaggal és Canon-t mert az nekem eddig bejött. MP110-et vagy MP130-at lett volna jó venni, mert abba annyi a aptron, mint most az ip1500-be. De ezek már nem kaphatók. Segytégeteket kérném, nekem elég hasonló minőség....Most láttam itt MP510-et amibe is elég jó a patron ára, persze az utángyártotté csak a chipet kell cserélni. Most kérdésem ezzel kapcsolatban: mint látom chip cserénél, ha behelyezem a patront üresen villog valami mutaó lenyomom és érzékeli, hogy új patron ment bele: ilyenkor nekem a szoftver vissza is jelez, hogy újból tele van apatron, aztán megint csökken majd fokozatosan az adott patron színe vagy nem? Illetve biztonágos ez a chipcsere, szóval bárhányszor kicserélehetem? Mert ugye így csak 672 ft egy patron

    Illetve más gyártmánynál igaz az pl epsonnál (DX4050) ugye ebben 4 patron van összesen és ha kifogy a fekete, akkor cserélni kell különben nem nyomtat tovább? Vagy azt hallottam talán róla, hogy ha kifogy a fekete, akkor az összes színeset cserélni kell egyszerre a feketével? Valaki bővebb infót?

    Egy ismerősöm a canon-t ajánla nekem, de az epsonnál pl az utángyártott patronhoz jár chip is(1050 ft), így az nem jár különböző chipcserével......valaki aki ért hozzá????

Új hozzászólás Aktív témák